ceturtdiena, 2010. gada 1. jūlijs

4. diena, Norvēģijas kalni, Sjovegan - Oyjorda ~ 75 km

ziņa no Miķeļa -
nezinu cik augstu esmu, bet skatos, ka tālāk ceļam veļas virsū mākoņi. Šodien smags kalnu posms, Narvika šodien nesanāks. Laiciņš tā kā Latvijā 27. oktobris :)Šī vakara kempings pārspēj visu, 2 km mežā, neviena cilvēka nav. Tipa jocīgais norvēģis uzbliezis sev sētā kempingu. Lapsas skrien pa priekšu ritenim.
Vakariņās sausā zupa ar reāliem dārzeņiem.
Šis ir īstais laiks atkorķēt brendijiņu :) diezgan riebīgs, bet tik un tā jauki.

Rīt plānā braukt uz Zviedriju, bet tur arī jātiek pāri lielajam kalnam. Jātiek līdz kempingam Bjorkliden, nākošais baigi tālu.

5. diena Oyjorda - Björkliden 66 km
no Norvēģijas uz Zviedriju


Ziņas no Mika -

2,5h un 25km - taa vish i pa kalniem ar maajinju uz bagazhieka. Sveiki shveedi! Saulite bet celmalaas vel drusku sniegs.

Sezhu Bjorkliden kempingaa uz akmenisha un veroju sniegotos kalnus. Viltigi silts, jo visapkārt kalni. Riit lidz Kirunai deretu aizmiit 100km.6. diena Björkliden - Kiruna 105 km

Sodien normals zviedru porno - 11km grantene ar seksigu redeliti uz shosejas. Saucaas remontdarbi. Tomer lidz Kirunai tiku. 105km nominu.Mazais aliņš pudelē 3.30 Ls barčikā, bet kas var būt labāks pēc 105 km. Pirmais aliņš vispār. Bļaaa, kruta.
Šovakar Kirunā lielais pilsetas tuss. Neiešu šoreiz vietējiem mācit prijomus. Uztaisīs labāk zupīti kempingā ar skatu uz daudzstāvenēm.

Nav komentāru: